KONST / Litografier / Färglitografi 14456074
*
nr 1445 6074
Christer Sandelin
(f. 1961), Sverige
Tennisbollar. Signerad, numrerad 1/190. Färglitografi. Bladets mått: 70x94, yttermått inklusive ram: 85x110 cm
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2022
kl 20:53:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/1 17:46:49
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Christer Sandelin
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Läs mer om Christer Sandelin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige tennisbollar
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
*
Christer Sandelin
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Läs mer om Christer Sandelin
nr 1445 6074
Christer Sandelin
(f. 1961), Sverige
Tennisbollar. Signerad, numrerad 1/190. Färglitografi. Bladets mått: 70x94, yttermått inklusive ram: 85x110 cm
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sångare, född 1961.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/1 17:46:49 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Christer Sandelin
Christer Sandelin, svensk bildkonstnär, musiker och sÃ¥ngare, född 1961.Läs mer om Christer Sandelin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad sverige tennisbollar
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10